Komenda Powiatowa Policji w Środzie Wlkp
seirp
Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych
Wigilijne spotkanie mundurowych emerytów
19.12.2016.
dscf2128W niedzielę 11 grudnia br. odbyło się wigilijne spotkanie członków średzkiego koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych. W tradycyjnym dzieleniu się opłatkiem uczestniczył I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Środzie Wlkp. nadkom. Przemysław Dymarski.
…więcej
 
Spotkanie i dypomy
05.03.2016.
seirpW dniu 05 marca 2016 r. w Sali restauracji „Wiedeńska” w Środzie Wlkp. odbyło się zebranie członków Koła SEiRP Środzie Wlkp. z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet oraz Świąt Wielkanocnych. Uhonorowano kolegów wyróżniających się na rzecz Koła.


…więcej
 
Wspomnienia z gośćmi
27.03.2015.
fot2Wczoraj w Komedzie Powiatowej Policji w Środzie Wlkp. szef średzkich mundurowych insp. Paweł Wawrzyniak spotkał się po raz kolejny z członkami Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych – Koło w Środzie. Były życzenia, wspomnienia i porównania minionych lat do dzisiejszych warunków służby.
…więcej
 
Spotkanie z emerytami przy opłatku
18.12.2014.

oplatek2014Zgodnie z corocznym zwyczajem emeryci i renciści policyjni spotkali się przy wigilijnym stole. Na spotkaniu opłatkowym członków koła SeiRP nie zabrakło przedstawicieli kierownictwa średzkiej jednostki Policji: Komendanta Powiatowego Policji w Środzie Wlkp. insp. Pawła Wawrzyniaka i Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego asp. Marcina Puzickiego.

…więcej
 
Powrót do przeszłości
02.04.2013.
fot627 marca Komendant Powiatowy Policji w Środzie Wlkp. mł. insp. Paweł Wawrzyniak gościł członków średzkiego Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych. Nie brakowało wspomnień byłych i obecnych mundurowych. Tematów do rozmów było wiele. Ciekawe spotkanie zakończyło się zwiedzaniem jednostki.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 5 z 13
sztandar
Policjant, który mi pomógł
-->
     


Ogłoszenie
REKRUTACJA 2016
telefon_zaufania.gif


Racism. Say it. Fight it.
Dobór do Policji