KPP Środa Wlkp

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Dopalacze
Dajemy dzieciom siłę
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Edukacja Ekologiczna

Najczęściej czytane

 1. Areszt za 30 tysięcy porcji amfetaminy

  Policjanci ze Środy zatrzymali trzech mężczyzn zajmujących się sprzedażą znacznych ilości narkotyków. Nie było wątpliwości, że w ostatnich miesiącach przestępcy handlowali amfetaminą. Ilości środków psychotropowych można było liczyć w tysiącach porcji. Grupie handlarzy grozi od roku do 10 lat więzienia.

 2. Policyjne patrole rowerowe już na ulicach

  Od kilku dni policjanci na rowerach ruszyli patrolować ulice powiatu średzkiego. To skuteczny sposób dotarcia mundurowych w rejon kompleksów leśnych, ścieżek rowerowych, czy akwenów wodnych.

 3. Białe kołnierzyki z kokainą w tle

  Dziewięć osób z powiatu średzkiego trafiło 7 marca br., do policyjnego aresztu. Wszystko za sprawą wykrytej siatki firm i słupów zamieszkanych w proceder wyłudzania leasingów na blisko 4 miliony złotych. Podejrzenia policjantów ze Środy, że jeden z członków tej grupy ma związek również z handlem narkotykami potwierdziło przeszukanie jego domu. Znaleziono tam prawie kilogram amfetaminy i kokainę gotową do przygotowania kilkudziesięciu porcji.

 4. Rozpoznajesz włamywacza? - Zadzwoń 997

  Śledczy z komendy Policji w Środzie Wlkp. pracują nad wykryciem sprawców włamania do domu w miejscowości Zaniemyśl. Funkcjonariusze opracowali portret pamięciowy jednego ze złodziei. Trzech mężczyzn związanych z tym przestępstwem poruszało się białym fiatem tipo. Jeśli rozpoznajesz mężczyznę na rysunku skontaktuj się z nami pod numerem 997. Mężczyzna na rysunku posiada lekką wadę chodu lub utyka.

 5. Mundurowe święto 2017'

  Obchody Święta Policji w Środzie Wlkp. odbyły się 2 sierpnia br. Szef wielkopolskich policjantów insp. Piotr Mąka i komendant powiatowy insp. Paweł Wawrzyniak wręczyli odznaczenia i awanse na wyższe stopnie policjantom średzkiej jednostki.

 6. Mundurowi przy wielkanocnej babce

  Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych policjanci i pracownicy cywilni spotkali się przy świątecznym stole. Był czas na życzenia i rozmowę w świątecznej atmosferze.

 7. Policjant który Ci pomógł… - zgłoś i zagłosuj

  Po raz 11 odbywa się konkurs pn. „Policjant, który mi pomógł”. Jego inicjatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Osób Przemocy w Rodzinie. W ramach tej inicjatywy każdy obywatel może zgłosić policjanta, który udzielił mu pomocy i jest to godne wyróżnienia. Zgłoszenia może przesłać każdy – osoba indywidualna, instytucja lub organizacja.

 8. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie!

 9. Kadeci klas policyjnych z awansami

  16 lutego br. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie Wlkp. odbył się apel nadania stopnia awansu uczniom klas pierwszych liceum o profilu policyjnym. Akademia nie obyła się bez policyjnego akcentu. Średzką komendę na uroczystości reprezentowała sierż. Natalia Nowak.

 10. Rozpoznajesz złodzieja? - Zadzwoń VIDEO

  Postawny mężczyzna skradł rower z klatki bloku na osiedlu Wyszyńskiego w Środzie Wlkp. Sprawca maskował się przed nagraniem kapturem zaciągniętym na głowę. Może jednak znajdą się osoby, które rozpoznają sprawcę po ubiorze, posturze, czy sposobie poruszania się. Publikujemy nagranie, licząc, że po raz kolejny dzięki sygnałom od średzian policjanci ustalą i zatrzymają sprawcę. Wszelkie podejrzenia można zgłaszać pod numerem alarmowym 997 lub bezpośrednio u detektywa prowadzącego sprawę.

25.04.2018