KPP Środa Wlkp

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Dopalacze
Dajemy dzieciom siłę
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Odnaleziony na lotnisku

  W nocy z 30 na 31 sierpnia policjanci podjęli akcję poszukiwawczą za zaginionym mieszkańcem małej miejscowości pod Środą. W nocne działania zaangażowano wszystkich funkcjonariuszy będących w służbie. Mężczyznę odnaleziono na starym lotnisku w Mącznikach dzięki czujnemu nosowi Ramzesa.

 2. Eskortowali kobietę w ciąży

  25 sierpnia br. policjanci średzkiej drogówki zatrzymali pojazd do kontroli. Kierowała nim zdenerwowana ciężarna. Wiele wskazywało na to, że zdrowie dziecka jest zagrożone. Funkcjonariusze w kilka minut przetransportowali kobietę do szpitala.

 3. Nie żyje 44-latek - Szukamy świadków zdarzenia

  Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby mogące mieć wiedzę na temat śmierci 44-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono 8 września 2017 r. na drodze Murzynówko – Wiosna.

 4. Zaskoczony odnaleziony

  26 sierpnia policjanci odnaleźli mężczyznę, którego zaginiecie zgłosiła zaniepokojona rodzina. Przesłuchano świadków i sprawdzono wiele sygnałów o miejscu pobytu 49-latek. Mieszkańca powiatu średzkiego policjanci odnaleźli w dobrym zdrowiu u swojej znajomej.

 5. Dzielnicowa Ania z działkowcami o bezpieczeństwie

  Wzorem lat ubiegłych policjanci ze średzkiej komendy wzięli udział w rodzinnym festynie działkowców. Był czas na poznanie dzielnicowej sierż. Anny Misterskiej i rozmowy o bezpieczeństwie.

 6. Namierzony w sieci

  Sprawca kradzieży samochodowych kół wartych 5 tysięcy złotych usłyszał zarzuty. 25-latek uszkodził i okradł bmw parkujące w Środzie. Wpadł podczas transakcji umówionej przez Internet. Grozi mu do 5 lat więzienia.

 7. Dzielnicowi Zaniemyśla dbają o bezpieczeństwo dzieci

  Policjant pierwszego kontaktu stara się ciągle pracować nad poprawą bezpieczeństwa swoich mieszkańców. Mając to na uwadze zaniemyscy dzielnicowi przeprowadzili dla dzieci w Czarnotkach spotkanie profilaktyczno – edukacyjne którego tematem głównym było bezpieczeństwo.

 8. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie!

 9. Stracili prawa jazdy

  Czterech kierowców straciło prawo jazdy za radykalne przekroczenie prędkości. Wszyscy jechali ponad setką w terenie zabudowanym. Policjanci ostrzegają, ze dla piratów drogowych nie ma taryfy ulgowej.

 10. Czujne oko dzielnicowego nie tylko na służbie

  30 sierpnia st. sierż. Fabian Grządzielewski – dzielnicowy jednego z rejonów Środy, wracał po służbie do domu. Zauważył chłopca, który jechał rowerem bardzo podobnym do skradzionego tego samego dnia w centrum miasta. Podejrzenia okazały się trafne. Rower wrócił do młodego właściciela, a sprawa 12-latka który połakomił się na cudzą rzecz trafi do Sadu Rodzinnego.

Niedziela, 24 września 2017